Mel Gibson přijede na mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2014

26.06.2014 22:43

To je najednou povyku. Mel Gibson nejen přijede na MFFKV 2014, ale ještě dostane cenu za přínos světové kinematografii!

Až se to nezdá, tahle zpráva negativně zasáhla pouze omezené množství lidí. Z jakékoliv internetové diskuze nicméně bez ohledu na nadpis článku vyplývá, že má u nás má Gibson svoje fanoušky, kteří chápou, že úspěch není zadarmo a že jsme všichni lidi a máme svoje Pandořiny skříňky.

Mel Gibson z kvasu veřejného mínění nakonec vychází jako vítěz.

Mela Gibsona, který ještě před rozvodem se svojí úžasnou ženou Robyn, vlastnil majetek v hodnotě téměř 2 miliardy dolarů (po rozvodu už je půlku - LOGICKY a SPRÁVNĚ) se po té, co jej zavrhnul celý Hollywood včetně všech kamarádíčků (česky vlezdoprdelků), kteří by dali těsně před tím nevím co za to, aby se jen na okamžik dostali do jeho blízkosti (protože Mel Gibson byl a JE úspěšný filmový režisér a producent) a alespoň na chvíli v jeho záři zablikali, zastalo jen směšně málo známých. Jedním z nich byl i jeho přítel Robert Downey junior.

Robert Downey jr. si prošel vlastním zavržením a očistcem a Mel Gibson, jejich společný přítel Shane Black a pár dalších, byli jedněmi z mála, kdo za ním stáli celou dobu jeho vlastního očistce.

Takže než na Facebook nebo jinde na internet napíšete svoje vtipné komentáře uvědomte si, že nechcete být stádopevně skvělí jako tribuni lidu, ale chcete být úspěšní jako Mel Gibson.

"ALBA GU BRATH!!!" (via Statečné srdce 1995)

A blafy si tentokrát nechte pro sebe...

—————

Zpět


Stavební spoření, hypotéky, úvěry nejen na bydlení, pojistění a investice Přelouč a Pardubice:

www.finpa.cz