Matěj Hollan už nežije Brno. Našel si nový cíl

09.10.2019 11:27

Po té, co skončil na pozici 3. náměstka primátora města Brna (na starosti měl kulturu, sociální a zdravotní oblast) si známý aktivista našel nový cíl, který ho bude živit.

Vzhledem k tomu, že se před svým kariérním vrcholem živil různě, jen ne prací v nějakém běžném oboru, bylo na snadě, jaké zaměstnání po návratu z politiky zvolí. A z jeho statusů, kterými už nejméně od léta 2019 plní svůj Facebook je zřejmé, že se chystá zpátky na vrchol.

Mimochodem, byly to právě facebookové statusy, které Matěje Hollana spolu s hnutím Žít Brno vynesli na radnici města Brna. Matěj Hollan během své politické kariéry sociální sítě zanedbával, ale jen co mu skončil mandát, vrátil se a našel si nové téma.

Vzorem se mu stala švédská studentka a rovněž profesionální aktivistka Greta Thunberg a tématem klima a globální oteplování. Na své nové misi, jejímž cílem je opět dobře placené místo, se Matěj ohání všemi možnými argumenty včetně osoby svého otce Jana Hollana, rovněž profesionálního aktivisty, navíc údajně vědce, pro kterého je údajně klima celoživotním tématem.

—————

Zpět


Myslí to Matěj upřímně nebo jenom hledá živobytí?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Stavební spoření, hypotéky, úvěry nejen na bydlení, pojistění a investice Přelouč a Pardubice:

www.finpa.cz