Leden konečně přinesl sníh a taky největší slevy na zimní oblečení a obuv

04.01.2017 10:34

Pokud jste odolali předvánočním slevám v obchodech, máme pro vás dobrou zprávu. Nejvýhodnější ceny na zimní kolekce oblečení přinesl až začátek Nového roku. Stejně, jako sníh a mráz přišly až v lednu.

 

Nákup zimního oblečení můžete realizovat na podzim. V dostatečném předstihu mít čas a velký výběr dámské zimní bundy, lyžařských kalhot nebo bot. Případně si můžete novou zimní obuv nebo oblečení na outoorové či sportovní aktivity přát pod stromeček. Jenže tém nevyužijete výprodej, který přichází až v lednu. A pokud jste se poslední tři měsíce pozorně dívali z okna víte, že zima a sníh přišly taky až po Silvestru se začátkem Nového roku.

 

Prodejci určitě nejásají, protože musí doplnit zásoby před sezónou aniž by tušili, jestli se dámská i pánská zimní kolekce oblečení prodá a jaký bude zájem. Velkoobchody a výrobci sice rovněž nabízejí zimní boty, kalhoty i bundy na lyže či jiné zimní či outodorové aktivity samozřejmě do obchodů dodávají po celou sezónu, nicméně jejich zásoby nejsou bezedné. A po Novém roce už pomalu začínají naskladňovat zásoby na jaro, kam ale zateplené bundy a lyžařské kalhoty či zimní obuv nepatří.

 

Pokud tedy neřešíte výběr, ale zajímá vás hlavně cena (respektive poměr cena/výkon), pak se vám vyplatí počkat a dámské, pánské či dětské zimní oblečení koupit až teď. Zaprvé ho skutečně využijete a zadruhé – nejlepší sleva může v rámci výprodeje dosáhnout i víc, než 50%. A to se vyplatí!

—————

Zpět


Čekáte na výhodné ceny nebo je vám to jedno?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Stavební spoření, hypotéky, úvěry nejen na bydlení, pojistění a investice Přelouč a Pardubice:

www.finpa.cz