Kevin Spacey je gay. No a co?

31.10.2017 09:41

Netflix, producent seriálu House of Cards (Dům z karet), oznámil jeho konec. Žádná šestá série nebude. Konec seriálu byl ohlášen jenom den po comming outu Kevina Spaceyho, který ztvárnil hlavní postavu, politika Franka Underwooda.

V rámci honu na čarodějnice (aktuálně pod hashtagem #metoo) na něj ukázal neznámý herec Anthony Rapp (který je gay) a řekl, že se ho Kevin Spacey před 30ti lety (slovy "třiceti lety" !!!) pokus svést. Za to se mu Spacey omluvil a následně veřejně přiznal, že je gay. Což ale už stejně všichni věděli.

Největším Spaceyho hříchem totiž pro Hollywood není, že je na kluky, ale fakt, že je konzervativní homosexuál. Tedy, že nechodí v čele průvodu Gay Pride a místo pozdravu každému při podání ruky neříká "Jsem gay."

V roce 2010 mu v rozhovoru pro magazín Vanity Fair řekl redaktor Kevin Sessums: "My homosexuálové se vždy hrdě hlásíme k naší orientaci a ty se teď knám nechceš taky přihlásit." Na to mu Kevin Spacey odpověděl: "Nežiju ve lži. Musíte pochopit, že lidé, kteří se rozhodnou nemluvit o svém soukromí automaticky nežijí ve lži."

A to byla chyba. Kdyby víc křičel, tak se mu to nestalo.

—————

Zpět


A co jste dělali před třiceti lety vy?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Stavební spoření, hypotéky, úvěry nejen na bydlení, pojistění a investice Přelouč a Pardubice:

www.finpa.cz