Český slavík má zatím tuhý kořínek, byť se ho pořadatel snaží každý rok víc a víc dehonestovat

29.11.2017 12:00

Agentura Musica Bohemica jsou hrozní matláci.

V roce 2013 zahodili šanci oslovit novou cílovku, když vyřadili Řezníka, který vyhrál kategorii Hvězda internetu a když se jim objevila hvězda nová, tak jí preventivně zkrouhli hlasy a vyrazili si tak z ruky možnost nakopnout diváky (hlasuj, pokud nechceš, aby znovu vyhrál Ortel), vytřískat z toho maximální sledovanost a zájem veřejnosti, jako kdyby o něco doopravdy šlo.

Přitom by stačilo nechat vyhlásit výsledky dle skutečných hlasů. Jednoduché, transparentní, správné.

Místo toho dnes v reakci na skupinu Kabát, která na svém úterním koncertě v O2 Aréně prohlásila, že Slavíka vrátí, odpověděl Jaroslav Těšíncký z Musica Bohemica takto:

"Spor se vede o to, jestli fanoušci Ortelu svými výzvami k hlasování neporušili pravidla. Ale podobné výzvy se objevují i u jiných interpretů. Na Facebooku fanklubu   Lucie Vondráčkové   25. října psali „Poproste i své kamarády, přátele či členy rodiny“. To je v pořádku?

Tyhle výzvy jsem nezaznamenal. Je pravda, že se podobné věci objevují, ale nikdy to není tak masivní jako v případě fanoušků Ortelu. My jako pořadatel máme podle regulí právo zvážit dopad takového jednání a podle toho jednat." Zdroj: https://goo.gl/5XKN78

Přitom celý "slavnostní" večer není nic jiného, než standardní hloupá televizní estráda. Její jediný význam je vyplnit divákům dvě hodiny času za rok. A v něm každoročně totálně selhává.

—————

Zpět


Obešli byste se bez Slavíka?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Hypotéky, úvěry, pojistění a investice:

https://www.generaliceska.cz/poradce-jiri-sobotka-2