Babiš chce zrušit daňový bonus na dítě, protože finanční správa přiznává, že je neschopná. Ta finanční správa, co chce hlídat kontrolní hlášení a EET?

15.01.2016 15:44

Ministerstvo financí, které chce evidovat každou účetní položku skrz kontrolní hlášení, vidět do každý finanční transakce prostřednictvím EET argumentuje tím, že u daňového bonusu na dítě neumí pohlídat duplicitní požadavek otce i matky a proto ho plošně zruší?

Přitom se finanční správa fakticky přiznává, že tohle nezvládá? Dle rodného čísla dítěte nedokáže systém zjistit duplicitní požadavek na uplatnění bonusu? Co je to za argument? Tihle lidé mají mít na starosti  KH  a EET?

A socdem Bohouš ani nepípne, protože ho má Babiš prostřednictvím White Media na lopatkách.

Ale třeba se ministr financí přepočítal a zjistí, že se mu tímhle zmenší elektorát, protože tímhle cílí na totální dno společnosti. A těch, dle dosavadních výsledků Okamury, Dělnické strany a podobných extrémů, není zase tolik.

Nicméně, takhle podpora porodnosti rozhodně nevypadá. A i kdyby daňový bonus nahradila sociální dávka, OSVČ zase utřou.

Takže to vypadá, že cílem návrhu jsou opět živnostníci a drobní podnikatelé. Ti, o kterých Andrej Babiš prohlásil, že jsou na prd. Svobodnému podníkání a lidem, kteří se o sebe chtějí (v rámci stále užších mantinelů) postarat sami,  začíná v ČR zvonit umíráček.


Zdroj screenshotu a celý článek je na iDnes.cz

—————

Zpět


Komu si myslíte, že tím prospějete, co?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Stavební spoření, hypotéky, úvěry nejen na bydlení, pojistění a investice Přelouč a Pardubice:

www.finpa.cz