Autoškola Brno – nejlepší cena za nejlevnější služby. Která to je?

20.11.2015 16:11

Majitelé autoškol z Brna mají dojem, že nejlepší způsob, jak získat zájemce o nový řidičský průkaz, je co nejnižší cena.

Která autoškola v Brně je nejlepší?

 

Samozřejmě, že všechny. Alespoň to o sobě tvrdí. Stačí si do vyhledávání zadat „autoškola Brno“ a vyjede vám samá nejlepší/nejlevnější autoškola. Všechny nalezené brněnské autoškoly vám budou shodně tvrdit, že právě jejich kurzy jsou ty nejlevnější a že tím pádem je právě jejich autoškola nejlepší. Dává vám to logiku? Moc ne. Ale ruku na srdce, jaký parametr při výběru autoškoly v Brně by byl nejdůležitější pro vás? To, aby měla daná autoškola nejlepší reference nebo konečná cena za řidičský průkaz skupiny B (to je ten, co v očích většiny, znamená vstupenku do světa dospělých většího významu, než právě dosažená zletilost).

Nejlevnější autoškola z Brna?

 

Na druhou stranu, je pro vás deklarovaná nejlevnější autoškola z Brna zárukou, že skutečně získáte řidičský průkaz? Samozřejmě, že nejlepší cena je důležitý faktor, nicméně by pro vás měla být zajímavá hlavně nejen samototná částka, ale i to, co za ní dostanete. Tedy poměr cena/výkon. Ale taková se bude špatně propagovat, protože v Brně všichni žijí v domnění, že nejlepší autoškola je ta nejlevnější. To je alespoň argument brněnských majitelů autoškol, když zadávají požadavek na propagaci svých webových stránek. A podle toho to potom ve výsledcích vyhledávání vypadá.

—————

Zpět


Která brněnská autoškola je nejlepší podle vás ?

Datum: 20.11.2015

Vložil: Autoškola Kubis

Titulek: Nejlepší autoškola v Brně

Jednoznačně Kubis. Super domluva, dobré ceny a poctivý přístup.

Odpovědět

—————

Datum: 20.11.2015

Vložil: Odkaz

Titulek: Re: Nejlepší autoškola v Brně

Ještě odkaz na web: https://autoskola-kubis.cz/

Odpovědět

—————

Stavební spoření, hypotéky, úvěry nejen na bydlení, pojistění a investice Přelouč a Pardubice:

www.finpa.cz