Alex Hrouzková - reference a životopis

14.05.2016 13:15

Psycholožka, spisovatelka a publicistka Mgr. Alexandra Schneider Hrouzková, rozená jako Alexandra Hrouzková, v letech 2009 - 2012 vdaná za novináře Jiřího X. Doležala jako Alexandra Doležalová Hrouzková má soukromé poradenské centrum.

Jmenuje se My life studio a poskytujeme komplexní služby psychologického poradenství, nutričního poradenství, somatického koučinku a byznys koučinku.

Škoda, že na svém webu zapomněla v sekci "o sobě" uvést zásadní milník svého života, svatbu s věčně zhuleným JXD, která jí posunula tak daleko, že může zodpovědně nabízet "podporu Vás na Vaší cestě k dosažení rovnováhy a spokojenosti ve všech oblastech vašeho života. Pracujeme s unikátní, námi vyvinutou metodou „Životní trojnožka“, která se nám osvědčila jako ta nejúčinnější v práci s klientem. Díky této metodě na sobě pozorujete velmi záhy REÁLNÉ, VIDITELNÉ a STABILNÍ VÝSLEDKY."

Nefunkční vztah s J.X.D. je přitom pro její klienty nejlepší praktická reference! 

V roce 2009 jí dávali rady úplně všichni: celá rodina, Doležalovi kolegové i čtenáři  Reflexu. Nemuseli se ani tvářit jako profesionálové, stačil selský rozum. Možná proto, že slo o "konzultace" zadarmo, nevážila si jich a díky tomu získala zcela unikátní životní zkušenost. A tu teď v rámci vlastního businessu předává dál.

—————

Zpět


Taky se vyrovnáváte se svojí minulostí zapomínáním?

Datum: 13.02.2020

Vložil: KennethDaync

Titulek: herbal salve

us health care [url=https://www.studiomerliniortodonzia.it/cgi-bin/avanafil.htm]studiomerliniortodonzia.it/cgi-bin/avanafil.htm[/url] herbal sperm enhancers

Odpovědět

—————

Stavební spoření, hypotéky, úvěry nejen na bydlení, pojistění a investice Přelouč a Pardubice:

www.finpa.cz